MediaCat

RTB ajansı AMNET Türkiye açıldı

24 ülkede faaliyet gösteren AMNET, dijital dünyada farklı pazarlarda genişlemesini sürdürüyor.

RTB ajansı AMNET Türkiye açıldı

 

Dentsu Aegis Network’ün genişlemekte olan Global Trading Desk ajansı AMNET, İstanbul ofisinde faaliyetine başladığını duyurdu.

AMNET, büyümeye devam eden display reklam pazarı için markaların ihtiyaçlarına uygun RTB (Real Time Bidding) ve Programatik Satınalma çözümleri sunuyor.

Geliştirdiği teknolojik altyapı; Data Management Platform (DMP – Veri Yönetimi Platformu), AMNET Audience Center (AAC – AMNET Hedef Kitle Merkezi) ve AMNET Monetization Program (AMNET – Akıllı Fiyatlandırma Programı) sayesinde, AMNET’in rolü ve hedefi, programatik satınalma pazarındaki potansiyeli hızla büyütmek ve daha fazla müşterinin yararına sunmak.

AAC (AMNET Hedef Kitle Merkezi)’nin avantajlarından biri, müşterinin talebine karşılık en iyi sonuçları elde etmek için; buldunduğu ortam ve davranışlara göre, doğru hedef kitleye, doğru zamanda, doğru kreatif içerikle ulaşmak. Ayrıca AMNET, geliştirdiği teknoloji sayesinde markalara reklamlarının içerik anlamında uygun ve güvenilir alanlarda yayınlanmasını da garantiliyor.

AMNET, Türkiye lansmanı ile, yaygınlaştırdığı hizmetini 24 ülkeye taşırken, programatik satınalma pazarının hızla büyüdüğü bu pazarda, küresel gücünü yerel deneyimlere dönüştürmeyi amaçlıyor.

Türkiye ofisini İstanbul’da açan AMNET, ayda yaklaşık 25 milyarlık RTB gösterimine sahip bir pazara adım atmış oldu. Başlıca birçok yayıncı, açık artırma platformlarının çoğalmasıyla oluşan serbest pazara dijital envanterlerini sunmak üzere çalışmalarını hızlandırdı. Satış tarafındaki platformlardan (SSP – Sell Side Platform), Rubicon Project ve Pubmatic gibi önemli oyuncular da büyüme beklentisiyle Türk pazarında yerlerini aldılar.

 

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.