Roche İlaç Türkiye’den İran’a üst düzey atama

Roche İlaç İran Ülke Müdürü olarak görev alacak isim belli oldu.

03.06.2020 - 13:28 | MediaCat

Roche İlaç Türkiye'den İran'a üst düzey atama

2014 yılından bu yana Roche İlaç Türkiye bünyesinde ruhsatlandırma, pazar erişim ve kamu ilişkileri direktörü olarak görev almakta olan Levent Yanık, 1 Haziran 2020 itibarıyla Roche İlaç İran Ülke Müdürlüğüne atandı. Yanık, yeni sorumluluğunun yanı sıra Roche İlaç Türkiye’de Ruhsatlandırma, Pazar Erişim ve Sağlık Politikaları ekibine bir süre daha destek verecek.

Lisans eğitimini Çukurova Üniversitesi Fizik Bölümü’nde, yüksek lisans eğitimini George Washington Üniversitesi Fizik Bölümü’nde tamamlayan ve doktora derecesini elektrik mühendisliği bölümünde alan Levent Yanık, kariyerine ABD’de Dünya Bankası’nda adım attı. Türkiye’ye döndükten sonra farklı sektörlerde kurumsal ilişkiler alanında liderlik rolleri üstlenen Yanık, Roche İlaç Türkiye Ruhsatlandırma, Pazar Erişim ve Kamu İlişkileri departman organizasyonunun yeniden yapılandırılma süreçlerini yönetti. Türkiye’deki hastaların, Roche’un tedavilerine erişim süreçlerini hızlandırma konusunda önemli çalışmalara imza atan Yanık, aynı zamanda şirketin orta ve uzun vadeli stratejilerinin kamu öncelikleri ile bütünleşmiş olarak geliştirilmesinde de aktif rol oynadı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.