MediaCat

Robin Williams reklam ajansı komedisi ile dönüyor

‘The Crazy Ones’, gerçek markaları konu ediyor.

Robin Williams reklam ajansı komedisi ile dönüyor

ABD’de yayın yapan CBS‘te yayınlanmaya başlayan yeni dizi ‘The Crazy Ones’, Oscar ödüllü aktör Robin Williams‘ı tekrar kamera karşısına geçiriyor.

Chicago, ABD merkezli Roberts+Roberts isimli kurgusal bir reklam ajansını yöneten baba (Robin Williams) ve kızın (Sarah Michelle Gellar) öyküsünü konu edinen dizide akış, alışılagelmişin aksine, gerçek markalar ve bu markaların pazarlama stratejileri etrafında şekilleniyor.

Robin Williams ekranlara bir reklam ajansı komedisi ile dönüyor

Örneğin, müşterileri arasında yer alan McDonald’s‘ı ikna edebilmek için ajansın bir gün içerisinde markanın ünlü kampanyalarından birisi olan ‘You Deserve a Break Today’ jingle’ına yeniden hayat vermesi gerekiyor.

Reklam ve pazarlama sektörü çalışanlarının ilgiyle takip edeceği tahmin edilen komedi, ABD’de Perşembe günleri yayınlanıyor. Türkiye’de Foxlife’ta yayınlanacak dizinin ilk bölümü ise 21 Ekim Pazartesi günü, saat 20:15’te ekranlarda olacak.

Kaynak: tv.com

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.