Robert McKee semineri için kayıtlar başladı

4-5-6 Haziran 2007 arasında MediaCat’in konuğu olarak İstanbul’a gelecek olan dünyaca ünlü

02.05.2007 - 10:51 | MediaCat

4-5-6 Haziran 2007 arasında MediaCat’in konuğu olarak İstanbul’a gelecek olan dünyaca ünlü hikaye anlatma ustası Robert McKee’nin ‘Story Telling’ semineri için kayıtlar başladı.

Öğrencilerinin şimdiye kadar 27 kez Oscar ödülüne, 141 kez Emmy ödülüne, 20 kez WGA ödülüne ve 17 kez DGA ödülüne layık görüldüğü Robert McKee’nin ‘Story: Substance, Structure, Style and the Principles of Screenwriting’ isimli kitabı senaryo yazarlığının kutsal kitabı olarak görülüyor.

McKee’nin anlatacaklarından, senaryo yazarı olmak isteyenlerin veya hikayeler yazmak isteyenlerin öğrenebileceği çok şey var.

Şimdiye kadar 50 binden fazla kişinin katıldığı, birçok televizyon yazarına, film yapımcısına, senariste, edebiyatçıya, üst düzey yöneticiye, reklamcıya, aktöre, prodüktöre, yönetmene ve oyun yazarına ilham kaynağı olan Storytelling seminerlerine katılmak isteyenlerin www.pirilkadibesegil@kapital.com.tr adresinden veya 0212 282 26 40 (dahili: 232) telefonundan Pırıl Kadıbeşegil’e ulaşması gerekiyor.

Robert McKee hakkında daha fazla bilgi için mckeestory.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.