Coca-Cola Soundwave Üniversite Turu başlıyor

Coca-Cola, Soundwave Üniversite Turu 9 Mayıs’da

01.05.2007 - 15:27 | MediaCat

Coca-Cola, Soundwave Üniversite Turu 9 Mayıs’da başlıyor. Coca-Cola tarafından her yıl düzenlenen Soundwave Üniversite Turu, bu yıl da Türkiye’nin çeşitli üniversitelerinde ücretsiz rock konserleri düzenleyecek ve gençlere non-stop eğlence keyfi sunacak.

9-21 Mayıs 2007 tarihleri arasında gerçekleşecek olan turda öğrenciler, rock müziğin genç grupları Manga ve Vega ile buluşacak ve gün boyu sürecek keyifli etkinliklere katılacaklar.

Bu yıl ilk kez canlı orkestra eşliğinde karaoke yapılacak. Ayrıca, içine girdiklerinde, seyredecekleri filmi birebir hissedecekleri 3D Simulator ile de unutulmaz bir beş dakika geçirecekler.

Coca-Cola İçecek Pazarlama Direktörü Çiçekten Becel konuyla ilgili açıklama yaparak “Müzik, gençlerin hayatında önemli bir yer tutuyor. Soundwave Üniversite Turu ile Anadolu’daki birçok üniversitede, gençleri, rock müziğinin yıldızlarıyla tanıştırıyor ve buluşturuyoruz. Konserlerde her yıl coşkunun daha da arttığına şahit olduk. Arzumuz, önümüzdeki yıllarda Soundwave turuyla Anadolu’da gitmediğimiz üniversite kalmaması” şeklinde konuştu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.