MediaCat

Dergiler artık çöpe gitmeyecek

Bayilerden iade edilip okunmayan dergiler artık çöpe gitmeyecek.

Dergiler artık çöpe gitmeyecek

Bayilerden iade edilip okunmayan dergiler artık çöpe gitmeyecek. DevreDergi, piyasadan geri dönen dergileri toplayarak kuaförler, doktor muayenehaneleri gibi bekleme salonlarının olduğu yerlerde tekrar kullanıma sunuyor.

Dergilerin bekleme salonlarında okuyucuya yarı fiyatına sunulması ekonomiye yeni kapılar açarken kağıt israfının da önüne geçiyor. Türkiye’de ilk defa Hasan Ertürk’ün hayata geçirdiği DevreDergi projesi 4 ay içinde 600 aboneye ulaştı.

Ekonomiden yemeğe kadar çeşitli konularda 25 çeşit derginin yer aldığı DevreDergi ay sonuna kadar bin aboneye ulaşma hedefinde.

Okunmamış dergi, yeni dergidir anlayışıyla yola çıkan Hasan Ertürk, ‘Türkiye bekleme odası cenneti. Bu alanlarda dergilerin yeni olmasından çok çeşitlilikleri önem taşıyor.’ şeklinde konuştu. Ertürk ayrıca başlattıkları uygulamanın başta Almanya olmak üzere İngiltere, Hollanda, Belçika, Avusturya, İsviçre, İspanya ve Lüksemburg’da yaygın olarak kullanılan bir sistem olduğunu, Türkiye’nin hedef kitle genişliği ve çeşitliliğiyle daha büyük bir sektör vaat ettiğini belirtti.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.