Rixos Hotels yeni CEO’sunu belirledi

Hilton Worldwide bünyesinde Avrupa, Orta Doğu ve Asya’da birçok üst düzey pozisyonda görev almış...

16.03.2010 - 00:00 | MediaCat

Rixos Hotels’in yeni CEO’su Kees Hartzuiker global büyüme vizyonu çerçevesinde göreve başladı. Rixos Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince’ye doğrudan bağlı olarak çalışacak olan Hartzuiker, 5 ülkedeki 12 tesise ve yaklaşık 6 bin kişiden oluşan Rixos ekibine liderlik edecek.

Hilton Worldwide bünyesinde Avrupa, Orta Doğu ve Asya’da birçok üst düzey pozisyonda görev almış Hartzuiker, otel yönetimi konusundaki deneyim ve uzmanlığı ile Rixos Hotels’in dinamik büyüme ve uluslararası genişleme hedefini gerçekleştirme sürecine katkıda bulunmak üzere görevine başladı.

Rixos Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince, düşüncelerini “Sayın Hartzuiker’in üç kıtadaki yirmi dört yıllık uluslararası otel yönetimi tecrübesinden grubumuzun faydalanacağına eminim. Bu konudaki katkıları Rixos’un ileriye yönelik kurumsal gelişimi ve stratejik genişlemesi konusunda önemli bir rol oynayacaktır”  diyerek dile getirdi.

Rixos Grubu’na katılmadan önce Hilton Otelleri’nin Asya Bölgesi’nde Operasyondan Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevinde bulunan Hartzuiker görevi sürecinde mevcut otel portföyünü yönetmenin yanı sıra, Çin ve Hindistan gibi yükselen pazarlarda dahil olmak üzere Asya’ya yayılan projelerin hazırlanmasında yöneticilik görevi üstlendi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.