Interpress’e medya takip dalında ödül

Tüketici Akademisi tarafından geleneksel olarak düzenlenen, çeşitli sektörlerden firma ve kuruluşların ödül aldığı, bu yıl 23’üncüsü yapılan Uluslararası Tüketici Zirvesi içerisinde yer alan...

16.03.2010 - 00:00 | MediaCat

Tüketici Akademisi tarafından geleneksel olarak düzenlenen, çeşitli sektörlerden firma ve kuruluşların ödül aldığı, bu yıl 23’üncüsü yapılan Uluslararası Tüketici Zirvesi içerisinde yer alan ‘Tüketici 2010 Kalite Ödülleri’ sahiplerini buldu. Interpress, geçen yıl olduğu gibi medya takip dalında yine ödüle layık görüldü.

İş, sanat, kültür, sivil toplum kuruluşları ve spor dünyasından birçok ünlü ismin katılımıyla Çırağan Sarayı’nda düzenlenen ödül töreninde, Türkiye’nin ilk medya takip şirketi olan Interpress’e, Tüketici Akademisi tarafından gerçekleştirilen, markaların tüketici üzerindeki etkileri konulu araştırma sonuçlarına göre kalitesine en çok güvenilen medya takip markası olarak ödül verildi.

Ödül töreni sonrası bir açıklama yapan Interpress Genel Müdürü Ömer Özkan, Medya takibi işinin son 5 yıl içinde büyük bir hız kazandığını söyleyerek, “İkinci kez kazandığımız bu ödül, bizim müşterilerimize sunduğumuz ve her yıl gelişen teknolojilere uyumlu hale gelerek devam eden hizmetimizin memnuniyetinin bir nişanesidir. Bu ödül aynı zamanda bütün Interpress ailesinin ilkeli ve bilinçli çalışmasının ürünüdür” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.