Atasay’a yeni insan kaynakları müdürü

Kuyum sektörünün lider markası Atasay Kuyumculuk’ta İK müdürlüğüne yeni bir atama gerçekleştirildi...

16.03.2010 - 00:00 | MediaCat

Kuyum sektörünün lider markası Atasay Kuyumculuk’ta İK müdürlüğüne Mehmet Şeref Kardeş getirildi. 1974 Bursa doğumlu olan Kardeş, Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri’nden mezun olduktan sonra yüksek lisansını Uludağ Üniversitesi Ekonomi ve Sosyal Bilimler Fakültesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri üzerine yaptı.

İş hayatına Türpa Pazarlama’da İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı olarak başlayan Kardeş, kısa süre sonra Alp Dağıtım ve Lojistik Hizmetleri A.Ş.’de İnsan Kaynakları Müdürlüğü’ne getirildi. Daha sonra Ekol Danışmanlık A.Ş.’de İnsan Kaynakları Bölüm Müdürlüğü’ne geçen Kardeş, üç sene sonra kariyer hedefleri doğrultusunda perakende mağazacılık, inşaat ve turizm alanında faaliyet gösteren Kiler Holding A.Ş.’de İnsan Kaynakları Müdürü olarak göreve başladı.

Toplam 17 yıllık tecrübe ve birikimini Atasay Kuyumculuk’la paylaşacak olan Kardeş,  kariyerine yeni bir boyut kazandıracak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.