MediaCat

Rinso’dan yepyeni kampanya

Rinso’nun yeni kampanyasında sık karşılaşılan gündelik çamaşır temizliği sorunlarına “tertemiz çözüm” bulmak isteyenler Zuhal Topal’a, Zuhal Topal ise Rinso’ya başvuruyor.

Rinso’dan yepyeni kampanya

Çamaşırda derinlemesine temizlik sunan Rinso, yeni marka yüzü Zuhal Topal’ın yer aldığı reklam kampanyasını yayınladı. Marka, yenilenen deterjan ailesini de tanıttığı reklam serisiyle, çamaşır konusundaki “uzman” konumunu öne çıkarıyor.

Gündelik çamaşır temizliğine dair sorunları ele alan seri, Zuhal Topal’ın her bir soruna “tertemiz çözüm” olarak Rinso’yu önermesi üzerine kurgulanıyor. Gündelik çamaşır temizliğinde en sık yaşanan sorunlardan yağ lekesi çıkarma, yıkama sonrası deterjan kalıntısı ve renklerin yıkama sonrası aynı kalmaması ile karşılaşan kahramanlar çözüm önerisi için Zuhal Topal’a başvuruyor. Zuhal Topal ise, “Derinlemesine temizlik ve capcanlı renkler için Rinso’ya dönüyoruz” mesajıyla markanın uzmanlığını tüketiciye yeniden hatırlatıyor.

Son kampanyasıyla Rinso, yağlı lekelerde etkili ve kalıntı bırakmayan formülüyle öne çıkan, yenilenen toz deterjan ailesinin de relansmanını yapıyor.

Yeni işbirliğini sosyal medya hesabından duyuran Zuhal Topal, reklam serisinin yanında Yemekteyiz programında Rinso içerikleriyle karşımıza çıkacak ve önümüzdeki günlerde Rinso aracılığıyla sevenleriyle bir araya gelecek.

Rinso Marka Müdürü Deniz Kayacan, yeni kampanya ile ilgili şunları söyledi: “Yağ lekeleri, deterjan kalıntıları ve çamaşırlarda renk kaybı tüketicilerin çamaşır yıkama konusunda yaşadıkları en yaygın problemler. Rinso olarak yeni kampanyamızla bu problemlere ışık tutarak toz ve sıvı ürün ailemizin bu problemlere karşı ‘tertemiz çözüm’ olduğunu anlatıyoruz. Üç farklı kopya olarak yayına giren dijital reklam filmlerimizde toz ürünlerimizin derinlemesine temizlik sunduğuna, sıvı ürünlerimizin ise renk koruma özelliğine dikkat çekiyoruz. Yeni kampanyamızda Zuhal Topal ile işbirliği yapmış olmaktan ötürü de çok mutluyuz. Onun enerjisinin markamızla çok uyumlu olduğunu düşünüyoruz.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.