Renault Türkiye ‘places’i kullanıyor

Renault Türkiye, Facebook’un 'yerler' uygulamasını Renault bayi ve yetkili servislerine taşıdı.

21.12.2011 - 00:00 | MediaCat

Renault Türkiye, Facebook’un ‘Places’ uygulamasını Renault bayi ve yetkili servislerine taşıdı.

Kullanıcılar kendilerine en yakın bayi ve yetkili servise cep telefonları üzerinden ulaşabilecek ve bayinin ya da yetkili servisin ismini ve açık adresini kendi Facebook profillerinde paylaşabilecekler.

Facebook’un Places (Yerler) uygulamasına dâhil olarak Renault bayi ve yetkili servislerinden check-in olmak isteyen Facebook kullanıcıları, akıllı telefonlarıyla Facebook’a girdikten sonra ‘Yerler’ seçeneğine tıklayarak bu uygulamaya katılabilecekler.

Böylece bulunduğu yeri Facebook’ta duyuran kullanıcılar, Renault Türkiye sayfasının Locations (Konumlar) bölümünde yer alabilecekler. 480 bin üyesi bulunan Renault Türkiye Facebook sayfasının Locations bölümünde yer alan kullanıcılar, mevcut ve potansiyel müşterilerin uygulamadan haberdar olabilmelerini ve check-in yapabilmelerini sağlarken, Renault Türkiye’nin Facebook sayfasındaki etkileşimi de artırabilecekler.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.