Renault Fluence reklamında şaka sırası babada

Arkadaşlarına hava atmak için babasına şoförüymüş gibi davranan Fluence kızı, Renault Fluence için çekilen devam filminde izleyenleri yine şaşırtıyor.

10.08.2011 - 00:00 | MediaCat

Arkadaşlarına hava atmak için babasına şoförüymüş gibi davranan Fluence kızı, Renault Fluence için çekilen devam filminde izleyenleri yine şaşırtıyor. İlk reklam filminde, baba ile kızın aralarındaki ilişkiyi ön plana çıkararak Fluence’ın prestijini vurgulayan Renault, ağustosta yayına giren devam filminde aracın konforlu yapısını “babanın intikamı” esprisi üzerinden anlatıyor.

Babasına özel şoförüymüş gibi davranan ve izleyenlerin beğenisini kazanan Fluence kızı, Fluence için çekilen devam filminde arkadaşlarının ilgisini çekmek için yeni yollar deniyor. Ancak bu kez babasının intikamı ile karşılaşıyor! Fluence’in özelliklerini, araçta birlikte seyahat ettiği arkadaşına göstererek övünen sevimli kız, şoförü yerine koyduğu babasının esprili tepkisi karşısında şaşırıyor.

Ipsos KMG verilerine göre, yılın en çok konuşulan 10 otomotiv reklamı arasında yer alan “Lütfen geç kalma” Fluence reklamının devam niteliğinde olan yeni reklam filminde aracın navigasyon, bluetooth, arka klima gibi araç konforunu artıran özelliklerine dikkat çekiyor. 

 Reklam Filmi Künyesi

Reklamveren: Renault
Reklamveren Yetkilisi: Özlem Ünlü, Zeynep Atalay
Reklam Ajansı: Publicis Yorum
Kreatif Grup: Cevdet Kızılay, Şölen Yücel, Mehtap Korkmaz
Müşteri İlişkileri: Yeşim Uzuner, Melissa Ruacan, Mine Hatapkapulu, Mine Güven
Stratejik Planlama: Yusuf Muslubaş, Dilek Çağlıaltuncu
Medya Planlama ve Satın Alma: OMD
Prodüksiyon: Arzu Köksal, Gamze Bayındır
Kullanılan Mecra: TV, Gazete, dijital, outdoor
Yönetmen: Yücel Yolcu
Prodüksiyon Şirket: Combo Film

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.