Reklamz Network’ünde yeni bir site

Kullanıcılarına kişiliklerinin derinliklerine sızan sorular sorarak onları önce kendilerini sonra da aynı...

26.05.2009 - 14:33 | MediaCat

Kullanıcılarına kişiliklerinin derinliklerine sızan sorular sorarak onları önce kendilerini sonra da aynı zevkleri paylaşan diğerlerini keşfetmeye çağıraran HayHuy.com da Reklamz Network’teki yayıncılar arasına katıldı. Sodamedya Interactive tarafından geliştirilen HayHuy.com; her biri birbirinden eğlenceli ek özellikleriyle bireysel keşif serüvenine sitedeki tüm kullanıcıları dahil ederek orijinal bir sosyal ağ deneyimi sunuyor.

“Ayrıntı ve alışkanlıkları keşfetme kılavuzu” olarak tanımlanan site, diğer sosyal ağlardan tamamen farklılaşarak kullanıcılarına profil oluşturma zorunluluğu getirmemekte, HayHuy.com’da verilen cevaplar sonucunda profil kendiliğinden oluşmaktadır.

Mart ayında yayına başlamış olmasına rağmen Nisan sonunda 5.000 kayıtlı kullanıcıya ulaşan HayHuy.com, internette vakit geçirmekten ve sosyalleşmekten hoşlanan farklı yaş ve meslek grubundaki kişiler tarafından ziyaret edilmektedir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.