ReklamStore MadWords’ü satın aldı

ReklamStore, son üç yıldaki üçüncü satınalmasını gerçekleştirdi.

12.02.2018 - 13:08 | MediaCat

ReklamStore MadWords’ü satın aldı

Veri odaklı performans pazarlama alanında faaliyet gösteren ve ağırlıklı olarak Orta Doğu ve Amerika pazarında yoğunlaşan ReklamStore, sosyal medya ve arama motoru reklamcılığı alanlarında teknoloji ve çözümler üreten MadWords’ü satın aldı.

ReklamStore CEO’su Şencan Özen, söz konusu satın almaya ilişkin değerlendirmesinde, satınalma ile birlikte sosyal medya ve arama motoru reklamcılığında da hizmet verir konuma gelmeyi hedeflediklerini belirtti. Özen, ölçülebilir iş hedefleri olan ve ileri seviye olarak nitelendirebilecekleri dijital reklamverenler için sundukları çözümlerin kapsamını genişletmekten duydukları mutluluğu da vurguladı.

Kendi affiliate ağı ve Demand Side Platformu (DSP) ile müşterilerine hizmet sağlayan ReklamStore; display, native, mobil ve video kanallarından da performans odaklı reklam çözümleri sunuyor. Self servis olarak hizmet veren veri yönetim platformu (DMP) ve yayıncı ağına fırsatlar sunan Suply Side Platformu (SSP) da olan ReklamStore, yeni satınalma ile birlikte sosyal medya ve arama motoru reklamcılığında da iddialı bir konuma gelmeyi hedefliyor.

ReklamStore, daha önce de mobil reklam platformu Rekmob ve e-mail pazarlama şirketi Leadfab’ı satın almıştı.