Regal, esprili mesajlarla market raflarında

Regal, Türkiye’de ilk kez hayata geçirilen yaratıcı reklam uygulaması ile tüketicileri esprili market sürprizleriyle şaşırtıyor...

20.10.2009 - 00:00 | MediaCat

Regal, Türkiye’de ilk kez hayata geçirilen yaratıcı reklam uygulaması ile tüketicileri esprili market sürprizleriyle şaşırtıyor.

Uygulama kapsamında marketlerin deterjan, meyve, cips ve dondurulmuş gıda reyonlarında “Deterjan diyor ki: Regal’de kullanılmazsam köpürürüm”, “Elma diyor ki: Regal’de saklanmazsam çok bozulurum”, “Cips diyor ki: Regal izlenirken yenmezsem tadım tuzum kaçar”, “Pizza diyor ki: Regal’de pişirilmezsem buz gibi kalırım” gibi esprili mesajların yer aldığı etiketler kullanılıyor. Etiketlerde ayrıca Regal ürünlerinin fotoğrafı ve fiyatı da vurgulanıyor.

Türkiye’ de ilk defa uygulanan bu yöntem, pazarlama iletişimine de yeni bir mecra kazandırıyor.

Regal İletişim Müdürü Zeynep Oral, Regal’in market uygulamasının Türkiye’de ilk kez yapılan bir çalışma olduğunu belirterek “İletişimde yenilikçi bir bakış açısıyla hazırlanmış projelere ve farklı mecra kullanımlarına yöneliyoruz. Bu anlayışla son reklam çalışmamızda marketlerde tüketicilere esprili sürprizler yapıyor, ilgilendikleri ürünle Regal arasında doğrudan bağlantı kuruyoruz. Uygulamada ürün bilgilerine de yer vererek ihtiyaç sahiplerinin satın alma kararını kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Regal’in çizgi dışı marka kimliğine uygun yenilikçi reklam çalışmalarımıza bundan sonra da devam edeceğiz” dedi.

Regal’in yaratıcı reklam uygulaması, İstanbul, Bursa, Eskişehir, Kütahya ve Balıkesir’de seçilen marketlerde yer alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.