MediaCat

Reckitt Benckiser Türkiye’den 2 global atama

Vanish Global Ticari Pazarlama Direktörü ve RB Marketing Excellence Global Medya Direktörü olarak görev alacak isimler belli oldu.

Reckitt Benckiser Türkiye’den 2 global atama

Reckitt Benckiser Türkiye’den Hollanda’ya üst düzey iki atama gerçekleşti. Buna göre, 2017 yılından bu yana RB Türkiye bünyesinde farklı sorumluluklar üstlenen Başak Malçok RB Marketing Excellence Global Medya Direktörlüğüne, RB Türkiye Hijyen Modern Kanal Müdürü olarak görev almakta olan Ufuk Değirmenci ise Vanish Global Ticari Pazarlama Direktörlüğüne atandı.

Uludağ Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olan Başak Malçok, 17 yıllık iş hayatında birçok kategori ve organizasyonda başarıyla görev aldı. 2017 yılında medya müdürü olarak katıldığı Reckitt Benckiser bünyesinde özellikle etkin medya kullanımı konusunda şirketi geliştirerek erişim ve etkileşim kalitesinin yıllar içinde artarak devam etmesini sağlayan Malçok, dijital dönüşüm konusunda Google ve Facebook ile lokal ve global seviyede partnerlik ilişkilerini güçlendirdi. Malçok, Finish’in su ajandasında etkin bir rol oynadı ve özellikle Finish Su Endeksi projesinde ülke çapında büyük bir erişim ve etkileşim yarattı.

Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde tamamlayan Ufuk Değirmenci, Reckitt Benckiser’e 2008 yılında satış temsilcisi olarak katıldı. 2014 yılında RB Hiper Kanalı Takım Lideri olarak çalışırken Carrefour Dünya Ticaret ve Tesco Global’den En iyi Mağaza İçi Uygulama Ödüllerini kazanarak uluslararası müşterileri yönetti. 2016 yılının başında yeni kurulan e-ticaret kanalının yönetimine geçtikten sonra bir yıldan kısa bir süre içerisinde Türkiye’yi e-ticaret kapasitesi anlamında RB Global haritasına sokmayı başaran Değirmenci, geçtiğimiz üç sene içerisinde RB Ticari Pazarlama Departman Müdürü olarak, Türkiye’nin RB içerisindeki gelişiminde etkin rol aldı ve RB’nin global yapılanması içinde güçlü bir pozisyona atandı. Değirmenci, yeni görevinde Reckitt Benckiser’in en önemli markalarından biri olan Vanish’in dünya çapında ticari pazarlama departmanından sorumlu olacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.