RD’nin yeni koordinatörü belli oldu

Yaklaşık 4 yıldır Reklamcılar Derneği koordinatörlüğü sürdürmekte olan Aygen Tezcan, geçtiğimiz ay bu görevinden ayrılmıştı...

29.07.2009 - 16:06 | MediaCat

Yaklaşık 4 yıldır Reklamcılar Derneği koordinatörlüğü sürdürmekte olan Aygen Tezcan, geçtiğimiz ay bu görevinden ayrılmıştı. Tezcan önümüzdeki dönemde RD danışmanı olarak, RD’nin sorumluluğunda olan RİAK ve IAB Türkiye süreçlerini yönetecek. RD Koordinatörlüğü görevini ise bundan böyle Selma Karaaslan üstlenecek.

Yeni dönemde Ayşegül Molu Reklamcılar Derneği ve Reklamcılık Vakfı’nın genel müdürlüğünü sürdürürken, Aygen Tezcan danışman olarak görev yapacak, RD koordinatörlüğünü ise Selma Karaaslan üstlenecek.

İş yaşamına araştırma sektöründe başlayan Karaaslan’ın, önce Moran, Ogilvy and Mather ve daha sonra RPM Radar’da 20 yılı aşkın süre görev yaptı. Son olarak RPM’de genel müdür yardımcılığı görevini yürüten Karaaslan, evli ve bir çocuk annesi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.