MMA Türkiye için çalışmalar İstanbul’da başladı

Dünyanın önde gelen mobil pazarlama birliği The Mobile Marketing Association (MMA) Türkiye'deki çalışmalarına başlayacağını...

29.07.2009 - 14:21 | MediaCat

Dünyanın önde gelen mobil pazarlama birliği The Mobile Marketing Association (MMA) Türkiye’deki çalışmalarına başlayacağını Microsoft’un ev sahipliğinde yapılan toplantıda duyurdu. Toplantıyı The MMA Avrupa’nın Managing Director’u Paul Berney, Avrupa Chairman’i (Başkanı) Hervé Le Jouan ve Avrupa Vice Chairman’ı (Başkan Yardımcısı) Arda Kertmelioğlu yönetti. Toplantıya, Dijital pazarlama (mobil ve web) ekosistemini oluşturan birçok farklı firma (reklamverenler, GSM operatörleri, mobil ve internet ajansları, medya ve reklam ajansları, pazar araştırma şirketleri) temsilcileri büyük ilk gösterdi. Toplantıda, MMA yerel örgütlerinin eğitim, araştırma, ölçümleme, gelişim amaçlı çalışmaları ile ilgili örnek çalışmaları aktarıldı. Mevcutta MMA’e üye olan firmaların yanısıra, potansiyel üyeler de MMA Türkiye kurulduğunda üye olacaklarını ve yakında hep birlikte MMA Türkiye yönetici adaylarını belirleyeceklerine dair bildirimde bulundular. MMA Türkiye lansmanını hemen takiben, Türkiye’deki öncelikli faaliyet amaç ve hedeflerinin ne olacağına karar verecek. Belirlenecek öncelik stratejisine göre, altı aylık dönem için ilişkilerin bu düzlemde devam edeceği bildirildi.

MMA Türkiye’nin Eylül ayının ilk haftalarında oluşturulacağı ve aktif görevine başlayacağı tahmin ediliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.