MediaCat

Puma cep telefonu çıkarıyor

Spor ve moda markası Puma’nın, kendi adına çıkartacağı cep telefonu için Fransız iletişim firması…

Puma cep telefonu çıkarıyor

Spor ve moda markası Puma’nın, kendi adına çıkartacağı cep telefonu için Fransız iletişim firması Sagem ile lisans anlaşması imzaladığı bildirildi.

Puma’dan yapılan yazılı açıklamada, şirketin, kendi adına çıkartacağı cep telefonu için Fransız iletişim firması Sagem ile imzaladığı lisans anlaşmasına göre, 2010 yılının ikinci çeyreğinde Puma için geliştirilen özel bir cep telefonunun tüm dünyada piyasaya sürüleceği belirtildi.
Puma’nın spor ve lifestyle ürün kategorilerine eşlik eden alanlara yönelme stratejisi doğrultusunda başlattığı projenin, Sagem ile yapılan bu anlaşma sonucunda hayata geçeceği vurgulanan açıklamada, şunlar kaydedildi:

“Puma’nın mobil kategorisindeki bu girişimi, markanın yenilikçi kişiliğini güçlendirmek için önemli bir adım olarak görülüyor. Ayrıca markanın tasarım vizyonunu da mobil dünyasına aktarabileceği yeni cep telefonu, tüketicilerin mobil deneyimini zenginleştirecek ve marka ile hedef kitlesini yakınlaştıracak bir ürün olacak. Yeni cep telefonu Puma satış noktaları ve çeşitli operatörler aracılığıyla satılacak.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.