Kanal D’ye yeni CEO

Doğan TV Holding İcra Kurulu Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ, yaptığı yazılı açıklamayla...

28.10.2009 - 00:00 | MediaCat

Doğan TV Holding İcra Kurulu Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ, yaptığı yazılı açıklamayla İrfan Şahin’in, Kanal D CEO’luğu görevine atandığını duyurdu.

Mehmet Ali Yalçındağ açıklamasında “İrfan Şahin, yeni görevinde Kanal D’nin gelir gider dengelerini de kapsayan tüm performansından sorumlu olacaktır.

İrfan Şahin’in, televizyonculuk alanındaki tecrübesi, kurumsal yaklaşımı ve insan kaynakları yönetimindeki kanıtlanmış başarısı ile, Kanal D’nin performansını daha da ileri taşıyacağına inancımız tamdır” dedi. Aralık 2005’te Kanal D Genel Yayın Yönetmeni olan Şahin, 2006 yılından itibaren Kanal D’yi en çok izlenen televizyon kanalı yapmış ve açık ara liderliğe yerleştirmişti.

Bankacılık sektöründe 5 yıl çalışan Şahin, 1992 yılında medya sektörüne Show Tv ile geçmiş, 1996 yılından itibaren Cine5 genel müdür yardımcısı ve genel müdür olarak çalışmıştı. Aynı esnada Marie Claire ve Maria Claire Masion dergilerinin de genel müdürlüğü nü, medya ve telekomünikasyon sektörlerinde faaliyet gösteren bazı şirketlerin yönetim kurulu üyeliği görevlerinde de bulundu.

2004’te ANS Production firmasının genel müdürü olarak Doğan Grubu’na katılan İrfan Şahin, 2005 Aralık ayından itibaren de Kanal D’nin genel yayın yönetmenliği görevini yürütüyordu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.