MediaCat

Publicis Groupe’tan farkındalık amaçlı yeni yıl mesajı

Publicis Groupe Yönetim Kurulu Başkanı Maurice Lévy ve CEO’su Arthur Sadoun, grubun yeni yıl dileklerini sunduğu videoda HPV kaynaklı kanser konusuna dikkat çekiyor.

Publicis Groupe’tan farkındalık amaçlı yeni yıl mesajı

Publicis Groupe, gelenekselleşen yeni yıl videosuna bu yıl HPV (Human Papilloma Virus) hakkında farkındalık mesajı ekledi.

Publicis Groupe Yönetim Kurulu Başkanı Maurice Lévy ve Publicis Groupe CEO’su Arthur Sadoun’un kamera karşısına geçtiği yeni yıl videosuna HPV kaynaklı kanser tedavisi görmüş bir isim olan Michael Douglas da eşlik ediyor. Prodigious ortaklığında, Le Truc tarafından çekilen videoyla herkes, kendilerini ve sevdiklerini bu önlenebilir hastalığa karşı korumaya davet ediliyor.

Yetişkinlerin yüzde 80’i hayatlarının bir noktasında HPV’ye yakalanıyor ancak bu virüse bağlı kanser türleri uzun süredir konuşulmuyor ve göz ardı ediliyor. Bu konu, Publicis Groupe CEO’su Arthur Sadoun’a bu sene içinde HPV kaynaklı kanser teşhisi konulması ve tedavi edilmesi sebebiyle özellikle kişisel bir noktada konumlanıyor. Yüksek derecede koruyuculuğu olan aşısının var olmasına rağmen HPV hem kadın hem de erkeklerde önemli seviyede artış gözlenen kanser türlerinin başında geliyor. Bazı ülkeler virüse karşı önlem almak amacıyla özellikle gençlerin aşılanmasını en büyük öncelikleri arasına almış durumda ancak bu konuda toplumun büyük kısmının farkındalığı düşük seviyede.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.