Publicis Groupe Türkiye’de üst düzey atama

Publicis Groupe Türkiye'de CGO (Chief Growth Officer) olarak görev alacak isim belli oldu.

10.08.2022 - 11:29 | MediaCat

Publicis Groupe Türkiye'de üst düzey atama

2016 yılından bu yana Publicis Groupe Türkiye çatısı altındaki Gelir Ortakları’nın genel müdürü olarak görev yapan Emre Burdurlu, Publicis Groupe Türkiye CGO’su (Chief Growth Officer) olarak atandı.

Publicis Groupe Türkiye’nin hizmet verdiği markaların ihtiyaçlarını pazarlama, iletişim, dijital dönüşüm, veri ve teknolojinin içinde olduğu yirmiden fazla uzmanlık alanının birleştiği ‘Power of One’ iş modeliyle karşılamaya devam edeceğini belirten Publicis Groupe Türkiye CEO’su ve Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Dedebaş, atamayı, “Emre’nin liderliğinde Gelir Ortakları çok zor bir dikeyde bugüne kadar çok büyük başarılara imza atarak sürdürülebilir bir büyümeyi hayata geçirdi. Emre’nin dijital medya, data, e-ticaret ve pazarlama teknolojileri alanlarındaki deneyiminden daha büyük bir çerçevede faydalanacağız. Onun güncel, yenilikçi ve bütünsel bakış açısı, markalara daha geniş bir pencereden bakmamıza ve buna göre organize olmamıza katkı verecek. Bizi birbirimize daha da yakınlaştıracak” sözleriyle değerlendirdi.

Müşterilerine sadece medya ve iletişim ekseninde hizmet vermekle yetinmeyip, büyümelerine de doğrudan etki edecek çözümler sunan bir iş ortağı olmayı amaçladıklarını söyleyen Emre Burdurlu ise şunları ekledi: “Dünyanın lider iletişim network’lerinden birinin parçası olarak, Türkiye’de uzun zamandır hizmet verdiğimiz birçok dikeyde (medya, veri, pazarlama otomasyonu, kreatif, içerik, dijital dönüşüm gibi) merkeze markayı alarak uzmanlıklarımızı kolaylıkla bir araya getirebiliyoruz. Birlikte çalıştığımız markaların büyüme ve dönüşüm yolculuklarında yanlarında olmaya devam ediyoruz. Bu süreçte de küresel bilgi birikimimiz ve uzmanlıklarımızın yanı sıra, markalarımız adına rekabetçi avantaj yaratabilecek çok daha fazla enstrümanı (kapasitelerimiz, ürün ve teknoloji anlaşmalarımız) bir araya getirip süreçlerine entegre edeceğiz. Hedefimiz ölçülebilir ve ölçeklenebilir çözümleri birbirine daha yakınsamış ve hızla işleyen bir ekosistemde hayata geçirmek.”

Lisans eğitimini Ohio State Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünde tamamlayan ve kariyerine bu alandaki projelere liderlik ederek başlayan Emre Burdurlu, 2009 yılında dijital pazarlama sektörüne geçiş yaparak Digitouch ve Gelir Ortakları’nın kurucu ortağı oldu. 2016’da Publicis Groupe Türkiye tarafından satın alınan Gelir Ortakları’nda devam eden görevinin yanı sıra, Performics Türkiye’de ürün ve teknoloji liderliği görevini yürüttü.

Yeni dönemde şirketin büyüme stratejilerinden sorumlu olacak olan Burdurlu, şirketin yönetim kurulu üyesi olarak görev almayı da sürdürecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.