Cihan Haber Ajansı’nda yönetim değişikliği

Cihan Haber Ajansı'nın (CİHAN) üst yönetiminde nöbet değişimi gerçekleşti. Cihan Haber Ajansı...

21.07.2008 - 14:04 | MediaCat

Cihan Haber Ajansı Genel Müdürlüğü’ne Zaman Gazetesi Genel Yayın Editörü Abdülhamit Bilici getirildi.

1 Ocak 1994’te yayın hayatına başlayan Cihan Haber Ajansı’nın (CİHAN) üst yönetiminde nöbet değişimi gerçekleşti. Cihan Haber Ajansı Genel Müdürü Bülent Korucu’nun yerine Zaman Gazetesi Genel Yayın Editörü Abdülhamit Bilici getirildi.

Genel müdürlük makamında gerçekleştirilen devir teslim töreni ile Abdülhamit Bilici görevi Bülent Korucu’dan devraldı. CİHAN çalışanlarının da katıldığı tören sonrası kısa bir konuşma yapan Bülent Korucu “Bir gün hatıralarımızı yazarsak bunda Cihan Haber Ajansı’nın büyük bir yeri olacaktır. Burada geçirdiğim dört yılda stresler de acılar da güzeldi. Çünkü paylaşılmış, beraber yaşanılmış olaylardı. Ama Allah’a şükür mahcup olmadık.” dedi.

Genel Müdür Abdülhamit Bilici de, CİHAN’daki ilk gününde önemli mesajlar verdi. 14 sene önce istihbarat muhabiri olarak görev yaptığı ajansta böyle bir sorumluluğu üstlenmiş olmaktan dolayı heyecanlı olduğunu söyledi. Bilici, “Cihan Haber Ajansı’nın parlak ve gurur duyulacak bir performansı var. Cihan logosu sadece ulusal medyada değil, CNN, El Cezire ve BBC gibi dünyanın saygın kanallarında nitelikli haberleriyle yer alıyor. Sektörde büyük bir güvene, dinamizme ve potansiyele sahip. Özellikle seçim dönemlerinde tüm Türkiye buna şahit oluyor. Mesleğinde uzman, fedakâr ve güçlü bir ekibimiz var.” şeklinde konuştu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.