Profesyonel zombi aranıyor

Escapist yeni kaçış oyunları için maaş, sigorta ve primle zombi olarak çalışacak personeller arıyor!

16.11.2015 - 15:47 | MediaCat

Profesyonel zombi aranıyor

Bugünlerde Türkiye’de bir ilk gerçekleşiyor. Türkiye’nin tek kaçış oyunları merkezi Escapist, Kıyamet Üçlemesi adı altına topladığı oyunlarında görev alacak ve mesaisini profesyonel zombi olarak geçirecek personeller için bir iş ilanı verdi. Zombi vasfıyla çalışacak adaylara maaş, sigorta ve prim öneren Escapist, bu pozisyon için alışılmış iş ilanlarından farklı olarak bazı sıradışı nitelikler de arıyor.

İlana göre mesai saatleri içerisinde arada sırada etkileyici biçimde “böö” sesi çıkarmak gerekiyor. Çok sık aranan bir pozisyon olmadığı için bu pozisyonda deneyim talep etmeyen Escapist, adayların İngilizce veya herhangi bir yabancı dil bilmelerini de şart koşmuyor. Hemen her ilanda talep edilen prezentabl olmak ve analitik düşünmek de zombi pozisyonu için aranmayan nitelikler arasında.

Escapist, aynı zamanda Brand Week Istanbul 2015’e özel tasarladığı Escapist Academy isimli oyunuyla etkinliğe renk katmaya hazırlanıyor.

18-21 Kasım tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek Brand Week Istanbul ‘da katılımcılar, Escapist Academy oyunu ile farklı ve keyifli bir “sınav” deneyimi yaşayacak.

Escapist Academy oyununda yarışmak istiyorsanız, dört kişiden oluşacak marka takımınızı kurup, buradan yerinizi ayırtabilirsiniz.

 

Profesyonel zombi aranıyor

 

Fotoğraflar: henrik_lindberg@flickr (giriş) ve powerpig@flickr (sosyal medya)

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.