PRİDA İletişim Ödülleri’nde finalistler belli oldu

Kazananlar, ödüllerine 23 Ocak'ta kavuşacak.

07.01.2019 - 13:46 | MediaCat

İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği (İDA) tarafından bu yıl ikincisini düzenlenen PRİDA İletişim Ödülleri’nde başvuruların online değerlendirme sürecinin tamamlanmasıyla birlikte finale kalan projeler belli oldu.

İletişim danışmanlığı sektörünün Türkiye’nin toplumsal kalkınmasındaki rolünü göstermek, paydaşlarına kattığı değerin bilinmesini sağlamak ve yeni projelerin üretilmesini teşvik etmek amacıyla düzenlenen PRİDA İletişim Ödülleri’nde bu yıl 99 proje finale kaldı. İletişim profesyonelleri, sektör yayınları temsilcileri ve akademisyenlerden oluşan jürinin değerlendirmeleri sonucunda finale kalan projelerin tamamına Pridaodulleri.org internet sitesinden ulaşılabiliyor.

23 Ocak tarihinde düzenlenmesi planlanan ödül töreninde ödüller; Stratejik İletişim, Pazarlama İletişimi, Dijital ve Sosyal Medya, Özel Ödüller, Sürdürülebilir Başarı Ödülleri ve İletişim Emektarları olmak üzere altı ana başlık altında 35 kategoride takdim edilecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.