MediaCat

PRİDA İletişim Ödülleri 2018 sahiplerini buldu

Yarışma; başarılı iletişim çalışmalarını, iletişim profesyonellerini ve ustalarını ödüllendirdi.

PRİDA İletişim Ödülleri 2018 sahiplerini buldu

İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği (İDA) tarafından 19 Ocak Cuma günü ilk kez gerçekleştirilen PRİDA İletişim Ödülleri, başarılı iletişim çalışmalarını Stratejik İletişim, Pazarlama İletişimi, Dijital ve Sosyal Medya ve Özel Ödüller başlıkları altında 18 dalda ödüllendirdi. Törende üç kategoride Büyük Ödül, Yılın İletişim Danışmanlığı, Reklam ve Dijital Ajansları ödülleri de sahiplerine kavuştu. Ajansların 10 yıldan uzun süren iş birliklerinin de ödüllendirildiği gecede, iletişim ustaları ve iletişim profesyonelleri de unutulmadı.

PRİDA İletişim Ödülleri 2018 sahiplerini bulduGecenin açılış konuşmasını yapan İDA Yönetim Kurulu Başkanı Ergun Gümrah, “Bugün mesleğimiz adına tarihî bir adım atarak, önemli bir kilometre taşını hayata geçiyoruz. PRİDA İletişim Ödülleri, gelenekselleştikçe kendini daha iyi anlatacak ama ilk yıldan sektörde hiç de azımsanmayacak seviyede ciddiyetini kanıtlamış bir ödül programı. Aynı zamanda sektörel bir şükran platformu” dedi.

İlk yılını 252 başvuruyla kapatan PRİDA İletişim Ödülleri’nde Büyük Ödülleri alan isimler şöyleydi; Stratejik İletişim Büyük Ödülü İyilik Paylaştıkça Çoğalır projesiyle MPR İletişim Danışmanlığı’na, Pazarlama İletişimi Büyük Ödülü Cappadox 2017 projesiyle Artı İletişim Yönetimi’ne, Dijital ve Sosyal Medya Büyük Ödülü ise Yapay Zekâ Şairi ile Bir Başka Şiir projesiyle Tick Tock Boom’a verildi. Ayrıca Ünite İletişim Danışmanlığı kendi bünyesinde yürüttüğü sosyal sorumluluk projesi Unite 4 Kids ile Yılın İyi Kalpli Ajansı ödünü aldı.

Yılın Ajansı unvanına sahip ajanslar da gecede onurlandırıldı. Yılın PRİDA İletişim Danışmanlığı Ajansı Lobby İletişim Danışmanlığı, Yılın PRİDA Dijital Ajansı Tick Tock Boom ve Yılın PRİDA Reklam Ajansı Manajans J. Walter Thompson Turkey oldu. Ayrıca törende Sürdürülebilir Başarı Ödülleri kapsamında 28 marka ve ajans, 10 yıldan uzun süren işbirlikleri vesilesiyle ödüllendirildi.

PRİDA İletişim Ödülleri 2018 sahiplerini buldu

Organizasyonun İletişim Profesyonelleri başlığı altında, iletişim sektöründe 20 yıldan fazla hizmet vermiş ustalar ödüllendirildi. Bârika Göncü, Cengiz Turhan, Ercüment Şener, Figen İsbir, Işıl Arıdağ, Melek Manisalı, Necla Zarakol, Osman Arıdağ ve Ünal Uzun İletişim Ustası ödülüne layık görüldü. Benzer şekilde sektörde 10 yıldan fazla süredir görev yapan 37 çalışana da, İletişim Profesyoneli ödülleri sunuldu.

Ödül kazanan isimlerin tam listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.