MediaCat

Kayıp, umut, anne yüreği ve mutlu son

Kokuyla başlayıp sevgiyle biten bir aile hikâyesi.

Kayıp, umut, anne yüreği ve mutlu son

Kaybettiğini aramaktan kim vazgeçebilir? Tüm çareler tükenmeden, kim pes edip hayatına devam edebilir? Üstelik ortada evladının umutlarını yeşil tutmak, en sonunda yüzünü güldürmek isteyen bir anne varsa!

Poett’in ev kokusu markası Poett Fraganza için yayınladığı reklam filminde tam olarak buna şahit oluyoruz. Filmde, kayıp köpeklerini bulmak ve evladına mutlu haberi vermek için yollara düşen bir anne, gece gündüz dinlemeden sokaklarda rastladığı eşyaların üzerine kendi evlerinin kokusunu püskürtüyor. Mutluluk, bir sabah köpeğin havlama sesiyle evden içeri giriyor; rengarenk kalemleriyle kayıp ilanı hazırlamakta olan kız çocuğu sevinçle kapıya koşuyor ve “aile” tekrar bir araya gelmiş oluyor.

Mutlu sonla biten bu sevgi hikayesinin son satırları ise bizlere şunu söylüyor: Poett Fraganza, ev gibi kokuyor. Oldukça basit, ama bir o kadar da zeka kokan bir fikir.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.