Pizza Pizza Fanta ile festivale yolluyor

Bu yıl 8.si gerçekleştirilen Fanta Gençlik Festivali'nin tadı Pizza Pizza ile çıkıyor. Türkiye'de 45 ilde...

21.07.2009 - 15:14 | MediaCat

Bu yıl 8.si gerçekleştirilen Fanta Gençlik Festivali’nin tadı Pizza Pizza ile çıkıyor. Türkiye’de 45 ilde 150’yi aşkın şubesi ile hizmet veren Pizza Pizza, restoranlarında Fanta’lı menüleri tercih eden müşterilerine festival bileti hediye ediyor. Pizza Pizza’da herhangi bir Fanta’lı menü alan herkese bir adet bilet veriliyor.

Tam 14 yıldır Türkiye’nin pizza lezzetini belirleyen Pizza Pizza, bu alandaki en büyük isimlerin arasında. Pizza, Türkiye’de en çok tercih edilen fast food sıralamasında üçüncü sırada yer alıyor. Birinci sırada dürüm (%11,6), ikinci sırada lahmacun (%5,4) yer alırken pizza ise %4,3 pay sahibi. Buna rağmen ülkemizde yıllık 2 milyar dolarlık fast food pazarının 600 milyonu pizza satışından geliyor. Türkiye’de 45 ilde 150’den fazla restoranı bulunan Pizza Pizza bu sayısıyla ülkenin en büyük restoranlar zinciri durumunda. Özellikle Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde açtığı restoranlarla geçtiğimiz dönemde adından sadece pizzalarıyla değil, yarattığı istihdamla da söz ettirmişti.

Festival, Kenan Doğulu’nun ‘Patron’ isimli yeni albümünün ilk turnesi olma özelliğini de taşıyor. Festivalde ünlü rap sanatçısı Ceza ve gençlerin gözdesi Pinhani grubu da sahne şovlarıyla gençlerle buluşuyor. Temmuz ayı içerisinde 5 bin 800 kilometreyi aşkın bir yol kat eden Fanta Gençlik Festivali’nin son ayağı olacak olan İstanbul Turkcell Kuruçeşme Arena buluşmasına Pizza Pizza tüm gençleri davet ediyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.