Medya takibinde BMT faaliyete geçti

Medyanın nabzını tutacak olan BMT Medya Takip Merkezi, Bursa'da faaliyete geçirildi. BMT...

21.07.2009 - 14:50 | MediaCat

Medyanın nabzını tutacak olan BMT Medya Takip Merkezi, Bursa’da faaliyete geçirildi. BMT; basın, televizyon, radyo ve internet olmak üzere tüm mecralarda, abonelerinin medya takip ihtiyacını karşılayacak.

Gazete, dergi, TV/radyo kanalı ve haber sitelerinde yer alan her haberi inceleyerek, abonelerinin talep ettiği konuları onlara düzenli olarak raporlamak amacıyla kurulan BMT Bursa Medya Takip Merkezi, kullandığı ileri teknoloji ile 1700’e yakın yayını takip ederek, arşivliyor.

Bursa basını başta olmak üzere tüm medyanın nabzının tutulacağı Bursa Medya Takip Merkezi’nde (BMT), yazılı, görsel, e-basın, radyo takibi gibi hizmetlerin yanısıra analiz ve deşifre gibi hizmetler de sunuluyor.

Bursa bölgesinde yayınlanan gazete, dergi ve TV kanallarında yer alan haber ve reklamların kişi, kurum ve kuruluşlara özgü taranması, arşivlenmesi ve analizlerinin sunulması için kurulan BMT, şimdi tüm medya mecrasını takip ederek, daha çok kuruma hizmet vermeyi hedefliyor.

Şirketin kurucusu Murat Bilir, Bursa gibi otomotiv ve tekstilin ülke ekonomisine etkin katkı sağladığı ve yerel basının önemli bir konuma sahip olduğu bir ilde, medyanın kurumlarla veya kişilerle ilgili algılarını yönetmenin ancak medyayı doğru takip ve analiz etmek ile mümkün olduğunu söyleyerek, başarılı olmak isteyen her kurum için bu hizmetin zorunlu bir ihtiyaç olduğunu vurguladı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.