Pizza, nasıl olursa olsun, pizza

Domino's Pizza'dan rakiplerin pizzalarını yedikçe kazandıran bir kampanya.

01.02.2019 - 17:50 | Sencer Uçar

Pizza, nasıl olursa olsun, pizza

Markaların, sadık müşterilerini sık sık bonus ve indirimlerle ödüllendirildiği günümüzde Domino’s Pizza, tüketiciyi rakip markaların pizzalarını yemeye teşvik eden bir kampanyayla karşımızda.

Crispin Porter + Bogusky imzalı kampanyada marka, yedikleri her pizza karşılığında ABD’lilere puan kazandırıyor. Puan kazanmak için yapılması gereken tek şey, pizzayı mideye indirmeden önce Domino’s Pizza mobil uygulaması aracılığıyla pizzanın fotoğrafını çekmek. Uygulamayı kullananlar, fotoğraf kanıtı sundukları her pizza başına 10’ar puan kazanıyor ve 60 puana ulaştıklarında da iki malzemeli orta boy pizzayı ücretsiz alabiliyor.

Domino’s Pizza, kampanyanın duyurusunu da CEO’su Ritch Allison’ın kamera karşısına geçtiği reklam filmiyle, pizzanın bol bol tüketildiği Super Bowl arifesinde gerçekleştiriyor. Markanın Super Bowl reklam kuşağında boy göstermeyeceğini de ekleyelim.

KÜNYE

  • Reklamveren: Domino's Pizza
  • Reklam Ajansı: Crispin Porter + Bogusky
Kaynak: The Stable

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.