Pixman Türkiye müşteri portföyünü hızla genişletiyor

"Kentli gezgin medya" adıyla geçtiğimiz yıl içerisinde ülkemizde faaliyetine başlayan Pixman...

02.07.2008 - 14:49 | MediaCat

“Kentli gezgin medya” adıyla geçtiğimiz yıl içerisinde ülkemizde faaliyetine başlayan Pixman Türkiye ofisi, ilk yılın ardından müşteri portföyünü hızla genişleterek, büyük markalara hizmet vermeye başladı. Müşteri, ürün, hizmet ve mağaza bazlı yepyeni ve dijital bir pazarlama, reklam ve tanıtım stratejisinin dünyadaki en son ve en gelişmiş örneği olan Pixman, kısa süre içerisinde Türkiye’de Turkcell, Coca –Cola, Garanti Bankası, Vodafone, Samsung, Adidas, Chevrolet, Ünilever, Pizza Hut, KFC, Ülker gibi global ve ulusal markalara hizmet vermeye başlayarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Pixman 2008 yılı içinde Turkcell’in 15. yılı kapsamında düzenlediği “Info Day” kongresinde, Garanti Bankası’nın NBA ile birlikte başlattığı “Skills Challenge” projesi kapsamında İstanbul, Ankara ve İzmir’de, Vodafone’un Bağdat Caddesindeki yeni mağazasının açılışında, Coca-Cola’nın yeni projesi “Refpet” kapsamında Manisa ve Kütahya’da, KFC ve Pizza Hut’un Beyoğlunda açtıkları yeni restaurantlarının tanıtımında, Chevrolet’nin yeni arabası “Aveo”nun sokak tanıtımı için Bağdat Caddesi ve Bakirköy’de, Ülker’in yeni ürünü “Krispi” nin tanıtımı için İstanbul, Ankara, İzmir ve Eskişehir’de tam 6 üniversite şenliğinde görev alarak önemli markaların pazarlama iletişimi ve reklam stratejilerini geniş kitlelerle etkili bir biçimde buluşturmayı başardı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.