MediaCat

Pınar Su ve İçecek’e yeni pazarlama direktörü

Pınar Su ve İçecek’te pazarlama direktörü olarak görev yapacak isim belli oldu.

Pınar Su ve İçecek’e yeni pazarlama direktörü

Yaşar Holding iştiraklerinden Pınar Su ve İçecek’in yeni pazarlama direktörü FMCG sektörünün deneyimli isimlerinden Nazlı Soylu oldu. Soylu, yeni dönemde şirketin içecek pazarında kuvvetli bir oyuncu olma vizyonu doğrultusundaki marka, inovasyon ve ticari pazarlama faaliyetlerini yürütecek.

Boğaziçi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Nazlı Soylu, aynı yıl kariyerine Shell Türkiye’de taşıt tanıma sistemi satış koordinatörü olarak başladı. Daha sonra sırasıyla Henkel, SC Johnson Wax ve Evyap’ta FMCG sektörünün farklı kategorilerinde ulusal ve yerel markaları farklı pozisyonlarda yönetme fırsatı buldu.

2007-2015 senelerinde Yıldız Holding bünyesindeki Hero Gıda A.Ş. ve Kerevitaş A.Ş’de sırasıyla pazarlama müdürü, ticaret direktörü ve pazarlama direktörü olarak görev yaptıktan sonra DeFacto’da hem yerel hem ihracat pazarlarının pazarlama direktörlüğünü üstlenerek perakende sektöründe de deneyim kazanan Soylu; 2017’de pazarlama ve kurumsal iletişim direktörü olarak Adel Kalemcilik A.Ş’ye transfer oldu ve Adel, Faber-Castell, Graf von Faber-Castell markalarının pazarlama, ticari pazarlama ve kurumsal iletişim faaliyetlerini yürüttü.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.