Pınar Çocuk Sütü, yeni reklam kampanyası ile annelere sesleniyor

1-6 yaş arası çocukların günlük mineral ve vitamin ihtiyaçlarını karşılamaya destek olan Pınar Çocuk Sütü...

08.05.2009 - 18:23 | MediaCat

1-6 yaş arası çocukların günlük mineral ve vitamin ihtiyaçlarını karşılamaya destek olan Pınar Çocuk Sütü, yeni reklam kampanyası ile annelerimize sesleniyor.

Annelerin güvendiği marka Pınar’ın geçtiğimiz yıl tüketicilerle buluşturduğu, 1-6 yaş arası çocukların ihtiyaçlarına göre geliştirdiği Pınar Çocuk Devam Sütü, yeni reklam kampanyasıyla annelere sesleniyor. “Annesiyle Kuzusu Bir Arada” isimli Pınar’ın bu kampanyasında annelerimizin bizler için ne kadar değerli olduklarını bir kez daha hatırlatıyor.

Bu interaktif kampanyada, Pınar Süt ile büyüyen anneler, kendi anneleriyle birlikte çektirdikleri çocukluk ve gençlik fotoğraflarını www.pinarcocuk.com.tr adresine yükleyebiliyor. Çocuklarıyla birlikte çektirdikleri fotoğrafları da siteye ekleyerek kendi kliplerini yapabiliyor. Böylece tüketiciler Pınar reklam filminde yer alma şansı yakalayıp; çocuğuyla yaşadığı güzel anılara bir yenisini daha ekleyebiliyor.

Kendi kategorisinde Şubat 2009’da yüzde 36’lık pazar payıyla şimdiden liderliği zorlayan Pınar Çocuk, çocukların gelişimine sağladığı destekle de annelerin vazgeçilmezleri arasına girdi.

Türkiye’de çocukların süt içme oranı, günlük almaları gereken miktar olan iki bardağın çok altında seyrediyor. Pınar, 1-6 yaş çocuklara özel Pınar Çocuk Sütü ile çocuklara daha fazla süt içme alışkanlığı kazandırmayı hedefliyor. Bu yaş döneminde çocukların her gün 2 bardak süt tüketmesi; büyüme, gelişme, yeterli protein, demir, çinko ve kalsiyum açısından büyük önem taşıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.