Sait Gürsoy’la başarıya doğru CNN Türk’te başlıyor

CNN Türk'te, 11 Mayıs Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün saat 10.30’da ekrana gelecek Sait Gürsoy’un sunacağı...

08.05.2009 - 18:30 | MediaCat

CNN Türk’te, 11 Mayıs Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün saat 10.30’da ekrana gelecek Sait Gürsoy’un sunacağı yepyeni bir eğitim programı başlıyor.

Üniversiteye ve liseye hazırlanan adaylara Sait Gürsoy Başarıya Doğru’da; zaman zaman teknik bilgiler verirken, sınavlarda dikkat edilmesi gerekenleri, seçecekleri okulların özelliklerini, genç aile iletişimi konularında hem adayları hem de aileleri bilgilendiriyor.

Üniversite adayları nasıl doğru meslek seçimi yapabilir? Lise adayları nasıl iyi bir lise seçebilir?

Lise adayları için özel okul, üniversite öğrencileri için üniversite tanıtımları ekrana taşınıyor. Tüm bunlarla birlikte; dil okulları, yurt dışı eğitimi gibi konular da programda ele alınıyor. Adaylar, anneler, babalar ve eğitimciler A’dan Z’ye programda kendilerini bulacak. Programın 11 Mayıs Pazartesi günü yayınlanacak ilk bölümünün konuğu ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ünal Yarımağan olacak.

Programda, 2010 yılında üniversiteye girişte uygulanacak olan yeni sınav sistemi masaya yatırılacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.