Ünite’de yeni Pazarlama İletişimi Grup Koordinatörü

İletişim danışmanlığı hizmeti sunan Ünite İletişim, kadrosuna sektörün deneyimli isimlerinden...

08.05.2009 - 15:25 | MediaCat

İletişim danışmanlığı hizmeti sunan Ünite İletişim, kadrosuna sektörün deneyimli isimlerinden İlkin Karataş’ı kattı.

Son olarak T.C. Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı’nda İletişim Koordinatörü olarak görev yapan İlkin Karataş, kurumsal ve marka iletişimi kapsamında stratejik planlama, kriz yönetimi, hükümet ilişkileri ve medya ilişkileri alanında sahip olduğu 15 yıllık deneyimini Ünite İletişim bünyesinde aktive edecek.

Ortadoğu Teknik Üniversitesi Fen Fakültesi’nden 1993 yılında Kimya Mühendisi olarak mezun olan İlkin Karataş, 1993-1994 yılları arasında ABD’de Güney Florida Üniversitesi’nde Entegre Pazarlama İletişimi üzerine eğitim gördü. California Üniversitesi’nde Pazarlama konusunda Uluslararası Diploma Programı’na katılan, 1998 yılında Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde İdari Bilimler konusunda Executive MBA yapan Karataş, kariyerine 1994 yılında Lafarge’da Pazarlama İletişimi Uzmanı olarak başladı. 2000-2006 yılları arasında Eurogold’ta Kurumsal İletişim Müdürü olarak sorumluluk üstlenen Karataş, 2006-2008 döneminde Pazarlama İletişimi Koordinatörü olarak Homestore’da görev yaptı.

Son olarak T.C. Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı’nda İletişim Koordinatörü olarak çalışan İlkin Karataş, Pazarlama İletişimi Grup Koordinatörü olarak Ünite İletişim’e katılmaktan gurur duyduğunu, bilgi birikimi ve tecrübesini Ünite İletişim ve müşteri portföyü için aktive etmekten mutluluk duyacağını söyledi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.