P&G’de üst düzey ayrılık

P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Pazarlama Operasyonları Direktörü İpek Ersavaş ayrılık kararı aldı.

29.01.2020 - 12:33 | MediaCat

P&G'de üst düzey ayrılık

2002 yılında marka müdür yardımcısı olarak katıldığı P&G bünyesinde 18 yıl boyunca yurtiçinde ve küreselde çeşitli görevler alan ve son olarak P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Pazarlama Operasyonları Direktörlüğü sorumluluğunu üstlenen İpek Ersavaş, yeni kariyer fırsatlarını değerlendirmek üzere ayrılık kararı aldı.

P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu, P&G ailesi ve markalarına yıllar boyu çeşitli görevlerde verdiği katkılar ve gösterdiği liderlik için İpek Ersavaş’a teşekkür ederek, kariyerinde başarılar diledi.

Ersavaş’tan boşalan koltuğa yeni bir atama gerçekleşene kadar P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya’nın tüm pazarlama operasyonları faaliyetlerinin liderliğini Tankut Turnaoğlu üstlenecek.

Aynı zamanda CMO Society üyeleri arasında da yer alan İpek Ersavaş, Türkiye’nin fark yaratan, sınırları aşan, iş dünyasına değer katan ve zamanın önünde koşan kadın liderlerinin yer aldığı Fark Yaratan Kadınlar’da 2018 yılında Pazarlama Lideri unvanının sahibi olmuştu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.