MediaCat

Peyman’a yeni pazarlama direktörü

Peyman’ın pazarlama faaliyetlerine liderlik edecek isim belli oldu.

Kuruyemiş ve sağlıklı atıştırmalık markalarından Peyman’da pazarlama direktörlüğü görevine Onat Kıcalı getirildi. Yeni görevinde Peyman’ın pazarlama faaliyetlerinin hayata geçirilmesine liderlik edecek olan Kıcalı, şirket hedefleri doğrultusunda bu faaliyetlerin geliştirilmesi ile birlikte Ar-Ge ve iletişim süreçlerinden de sorumlu olacak.

İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü’nden mezun olan Onat Kıcalı, kariyerine 2007 yılında Nielsen’de başladı. Burada dört yıl boyunca başarılı çalışmalara imza atan Kıcalı, daha sonra Diageo’ya transfer oldu. Diageo’da ilk olarak marka müdür yardımcısı görevini üstlenen Kıcalı, ardından marka müdürü ve grup marka müdürü pozisyonlarında görev aldı. Coca-Cola, Reckitt Benckiser ve Tadım gibi firmalarda da pazarlama müdürü pozisyonlarında görev alan Kıcalı, 2022’den bu yana OYAK Holding bünyesi altında bulunan Tamek markasının pazarlama müdürlüğünü üstlenmekteydi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.