Petlas’tan Milli Takım’a mesaj

Markanın yeni reklam filmi yayında.

24.05.2016 - 15:27 | MediaCat

Petlas'tan Milli Takım'a mesaj

Markaların sekiz senelik bir molanın ardından Euro 2016’da yarışacak Milli Takım’a atfettikleri reklam filmleri ekranlarda ufak ufak boy göstermeye başladı. CarrefourSA, Dyo gibi markaların ardından Abdulkadir Özcan Şirketler Grubu’nun (AKO) lokomotif markası ve Milli Takımlar Resmî Lastik Tedarikçisi Petlas da Milli Takım’a desteğini sergilediği yeni reklam filmi “Pes Etme”yi yayınladı.

Markanın Ocak ayında yayına aldığı reklam filmi “Zorumuza Gitmez“in devamı olarak tasarlanan ve Milli Takım’ın eski mücadelelerinden görüntülerden oluşan filmi oyuncu Erkan Can seslendiriyor.

Petlas’ın da Milli Takım gibi Türkiye’ye yurtdışında temsil ettiğini belirten AKO Reklam Müdürü Serdar Işık, yeni reklam filmiyle ilgili şu açıklamayı yaptı:

Milli Takımımız son yıllarda yaptığı atılımlar ve gösterdiği başarılarla dünyada da bir marka haline geldi. Artık onların yanında, lastik tedarikçisi olarak, milli markamız Petlas da var.

[…]

Petlas, Türkiye’nin milli markası olarak ülkemizi yurtdışında 100’den fazla ülkede başarıyla temsil ediyor. Milli marka olarak Avrupa Şampiyonluğu yolunda terinin son damlasına kadar mücadele eden Millilerimizin yanında olmak bizim için çok anlamlı. !Biz bitti demeden bitmez’ diyen Millilerimizin her zaman yanındayız. Onlar için, herkes için ‘Pes etme’ diyoruz. Reklam filmimizi, işte bu anlayışla ve ‘Sen yanımda ol Türkiye, hiçbir şey zorumuza gitmez’ sloganıyla hazırladık. Milli ruh uyumumuz da buradan doğuyor. Bir yol arkadaşlığı ve ruhdaşlık bizimkisi.

KÜNYE
Reklamveren: Petlas
Reklamveren Temsilcileri: Serdar Işık, Alper Şahin
Ajans: Havas Worldwide İstanbul
Kreatif Direktör: Ergin Binyıldız
Yaratıcı Ekip: Ahmet Sefer, Sezgin Rızaoğlu, Betül Saykan, Neslihan Arslan
Müşteri İlişkileri Ekibi: Sibel Yeşileker, Merve Haşimoğlu, Seçil Ertürk
Prodüktör: Sıla Salgın, Dilan Davutoğlu
Prodüksiyon Şirketi: Neverland Film
Kurgu Yönetmeni: Erkan Özekan
Müzik: 3K1A MUSIC
Ses Tasarım: Murat Çelikkol
Post Prodüksiyon: Otomat

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.