Perakende Tasarım Konferansı 14 Mayıs’ta Swissotel’de

Dünyaca ünlü perakende ve marka uzmanları, perakendede değişimi yakalamanın 'altın kuralları'nı konuşmak...

11.05.2009 - 12:05 | MediaCat

Dünyaca ünlü perakende ve marka uzmanları, perakendede değişimi yakalamanın ‘altın kuralları’nı konuşmak ve başarı hikâyelerini perakendecilerle paylaşmak üzere İstanbul’a geliyor.

Odak Eğitim Danışmanlık tarafından, Philips’in ana sponsorluğunda bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek olan Perakende Tasarım Konferansı’nda müşteri ve trend dünyasının çok önemli bir uzmanı olan Jody Turner yer alacak. Profesyonellerin tanışma hayali kurduğu bir isim olan Jody Turner, konferansta, geleceğin müşterisini, beklentilerini ve geleceğin müşterisine satış yapmanın özgün formüllerini paylaşarak, değişimin yapı taşlarını anlatacak.

Konferansın diğer ünlü konukları arasında, dünyanın en önemli marka danışmanlık şirketi olan Interbrand Londra’nın CEO’su Graham Hales; mimar kimliği ile pazarlama zekâsını büyük bir ustalıkla birleştirmiş bir isim olan Little’ın Başkan Yardımcısı Bruce A. Barteldt; Avrupa’nın en önemli perakende tasarımcılarından David Dalziel; alışveriş merkezlerinde ve havaalanlarında verimlilik artışına yönelik aydınlatma tasarımlarıyla dikkat çeken aydınlatma tasarımcısı Mary Rushton Beales; satış alanını, satışları önemli oranda arttıracak biçimde tasarlayan, markaları farklılaştıran Karl McKeever da bulunuyor.

Hazır giyim markası Koton’un kurucu ve yöneticileri Yılmaz ve Gülden Yılmaz çifti başarı hikayelerini ve yönetim stratejilerini anlatırken; Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği Başkanı Hakan Kodal “Tüketici-Perakendeci ve AVM üçgeninde tasarımın önemi”, Türkiye Perakendeciler Konferansı Başkanı Şeref Songör ise yerel zincirlerde perakende tasarım çalışmalarını paylaşacak.

Sektörlerinin önde gelen firmalarının sponsorluğunda gerçekleştirilecek konferansla ilgili gelişmeleri www.perakendetasarimkonferansi.com adresinden takip edebilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.