Pepsi’nin yeni yüzü Seda Sayan

Bugüne kadar dünyada David Beckham, Rihanna, Jennifer Lopez gibi ünlülerle çalışan Pepsi, Türkiye'de 2009 yaz promosyonu için...

12.05.2009 - 13:29 | MediaCat

Bugüne kadar dünyada David Beckham, Rihanna, Jennifer Lopez gibi ünlülerle çalışan Pepsi, Türkiye’de 2009 yaz promosyonu için Seda Sayan’la anlaştı. Böylece Seda Sayan, Pepsi’nin global yıldızları arasına katıldı.

Seda Sayan, Pepsi reklamlarında senaryo gereği, zor durumdaki Pepsi tüketicilerine yardım edecek bir Pepsi tır şoförünü canlandıracak.

Pepsi yeni kampanyası için Seda Sayan’ı tanıtım yüzü olarak seçti. Seda Sayan’ı önümüzdeki günlerde bir Pepsi tırının sürücüsü olarak mutluluk ve para dağıtırken Pepsi reklamlarında izleyeceğiz. “Pepsi Yaşatır Seni” başlığı altında sürdürülecek reklam kampanyası, reklam ajansı Alametifarika tarafından hazırlandı. Plato Film tarafından çekilen reklam filminin yönetmenliğini ise Sinan Çetin üstlendi. Bu arada reklam filminin jingle’ını Nil Karaibrahimgil hazırladı. Seda Sayan Pepsi reklamlarında, Nil Karaibrahimgil’in sözlerine ve müziğine imza attığı parçayı seslendirecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.