Pepsi’den yeni bir platform

Marka, yeni pazarlama platformunun ve sloganının lansmanını gerçekleştirdi.

09.01.2019 - 17:43 | MediaCat

Pepsi'den yeni bir platform

İçecek markası Pepsi, “For the Love of It” adlı yeni pazarlama platformunun ve sloganının lansmanını gerçekleştirdi. Bu kapsamda yıl boyunca dünya genelinde 100’den fazla ülkede platform üzerinden kampanyaya özel sunulan içerikler, tüketicilerle buluşacak.

“Dünyanın her yerindeki insanların sevdiği ferahlatıcı ve lezzetli içeceğimizle eğlence dünyasına kök salmış ikonik bir marka olarak kim olduğumuzu ve dostumuz kola severlerin kim olduğunu açık bir şekilde gösteriyor ve tüm bu özelliklerimizle Pepsi markasının kimliğini kutluyoruz.” diyen PepsiCo Global İçecek Grubu Pazarlama Kıdemli Başkan Yardımcısı Roberto Rios, For the Love of It platformunun milyonları bir araya getiren bir çağrı olduğunu ve gençleri, tutkularından futbola ya da müziğe kadar sevdikleri her şeyi Pepsi ile özgürce yaşamaya çağırdıklarını belirtti.

For the Love of It, günümüz müzik kuşağını tutkularını yaşamaya da davet ediyor. Bu kapsamda marka, bu yıl Simon Fuller ile yeniden işbirliğine gidecek ve Fuller’in müzik sahnesine çıkardığı Now United grubuyla da özel bir çalışmaya imza atacak. Farklı ülkelerden bir araya gelen 14 şarkıcı ve dansçının oluşturduğu Now United, platformun ruhunu kitlelere taşıyacak yeni tanıtım şarkısının kaydını yapmak üzere stüdyoya girecek.

Pepsi’nin yeni platformu, yeni yeteneklere kendi hikâyelerini anlatacakları, sanatlarını paylaşacakları ve hem yeni hem de var olan hayranlarıyla bağlantı kuracakları global bir sahne de sunacak. Now United yıl boyunca farklı ülkeleri gezerken, marka da grup ve grubun hayranlarıyla birlikte deneyim ve içerik yaratacak.

“Spice Girls ile ilk kez birlikte çalıştığımızda da Pepsi’nin yeni müzik yeteneklerini destekleme konusunda benzersiz bir kurumsal tarihe sahip olduğunu dünyaya göstermiştik. Şimdi de bu desteği Now United ile birlikte çalışarak sürdürüyoruz.” diyen Simon Fuller, Now United’ın değerlerinin hem gruba hem de hayranlarına ilham kaynağı olacağından ve onları tutkularına şimdiye kadar hiç olmadığı kadar sıkıca sarılmaya çağıracağından emin olduğunu da dile getirdi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.