PepsiCo’nun sürdürülebilir tarım vizyonu blogger’larla paylaşıldı

Bloggerlar Kayseri Patates Hasadı'nda buluştu.

19.09.2013 - 14:13 | MediaCat

PepsiCo Türkiye, Sürdürülebilir Tarım konusunda hayata geçirdiği projeleri ve gelecek hedeflerini Kayseri Patates Hasadı etkinliğinde yeme-içme konusunda Türkiye’nin önde gelen blog yazarlarıyla paylaştı.

Aralarında Berna Mutlu Aytekin, Hilal Dokuyucu, Sevil Mert, Pelin Sak, Obur Can, Funda Güleç, Bahar Kümbetli, İrem Özer, Tümay Öztürk ve Fatih Özdemir gibi Türkiye’nin önde gelen yeme-içme ve life style blog yazarlarının katıldığı etkinlik, PepsiCo’nun yeni ürünlerinin yaratılmasında pay sahibi olan ünlü gastronomi uzmanı Vedat Başaran’ın patates hakkındaki sunumuyla başladı. Patatesin kronolojisi, ülkemizdeki ve dünyadaki patatesler hakkında detaylı  bilgi veren Vedat Başaran’ın sunumu ardından davetliler cipslerle en iyi dip sosu hazırlamak için atölye çalışmasına katıldılar.

Ertesi sabah patates hasadına katılan bloggerlar, PepsiCo’nun sürdürülebilir tarım konusundaki planlarını PepsiCo Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü Didem Şinik ve PepsiCo Türkiye Agro Müdürü Cem Özyurt’tan dinlediler.

Patates hasadı boyunca yaşadıkları tüm deneyimi #pepsicohasatta hashtag’iyle sosyal medya hesaplarından paylaşan bloggerlar, takipçilerinden gelen soruları da yöneticilere ilettiler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.