“Pepsi yaşatır seni”yi bu kez Azra Akın’dan dinleyeceğiz

Yeni kampanyanın teması bayram kutlaması.

22.10.2012 - 10:56 | MediaCat

Azra Akın yeni Pepsi reklamında hem dans edecek hem şarkı söyleyecek. Yönetmenliğini Özer Feyzioğlu’un yaptığı yeni kampanyanın teması bayram kutlaması. Bu noktada Akın’ın söyleyeceği reklam jingle’ı da “İçilsin Pepsi’ler tüm sofralarda; Anne baba aransın 100 dakikayla, 100 sms yaz hadi yolla; 100 megabaytla internetten hadi kutla. Pepsi yaşatır seni, Pepsi.” sözlerini içeriyor.

“Reklam çekimlerinde çok eğlendim,” diyen Akın, çekimler boyunca koreografiye bağlı olmaksızın, içinden geldiği gibi dans ettiğini söyledi.

Bu kampanyayla tanıtılacak olan Pepsi’nin yeni promosyonu 15 Şubat 2013’e kadar geçerli olacak.  Günlük 100 dakika konuşma, 100 SMS ve 100 MB cepten internet Pepsi kapaklarında olacak. Tüm Pepsi pet ürünlerinin kapaklarından çıkan şifreleri 5757’ye kısa mesaj ile yollayarak kampanyaya katılan Avea, Turkcell ve Vodafone’lular kampanyadan yararlanabilecekler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.