Pêle-Mêle’den sektöre merhaba

Öykü Özünal tarafından kurulan içerik ajansı faaliyetlerine başladı.

15.12.2020 - 17:06 | MediaCat

Pêle-Mêle'den sektöre merhaba

2010 yılından bu yana Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Babylon, Isobar Türkiye, One Dijital gibi ajans ve şirketlerin bünyesinde kültür-sanat başta olmak üzere farklı sektörlerden markaların sosyal medya iletişimini yürüten Öykü Özünal tarafından kurulan içerik ajansı Pêle-Mêle faaliyetlerine başladı.

Fikir geliştirme süreçlerinin başlangıç aşamasındaki karmakarışıklığın, karmaşa ve dağınıklığın hâkim olduğu tasarı aşamalarının yaratıcı süreçleri beslediğine dair inançla adını Fransızcada “karmakarışık, karman çorman” anlamına gelen Pêle-Mêle tabirinden alan ajans, marka kimliğini de bu inanç üzerine inşa ediyor.

Daha önce Sónar Istanbul, PSM Caz Festivali, The Walt Disney Company, Durex, Vespa, Marks & Spencer gibi markaların içerik ve strateji çalışmalarında rol alan Öykü Özünal ve ekibinin ağırlıklı olarak kültür-sanat ilişkili ve lifestyle odaklı markalara özel içerik ve iletişim desteği sağlamayı amaçladıkları Pêle-Mêle, portföyündeki markalara sosyal medya stratejisi geliştirme, danışmanlık, içerik üretimi, sosyal medya yönetimi, marka işbirlikleri ve tasarım alanlarında hizmet verecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.