Pegasus kabin memuru üniformalarını yarışma ile belirliyor

Nisan ayında Türkiye’de tam 17 üniversitenin Güzel Sanatlar Fakülteleri Moda Tasarım bölümü öğrencileri arasında başlatılan yarışma sonrasında Pegasus yeni kabin uniformaları seçilecek...

07.04.2010 - 00:00 | MediaCat

Pegasus Hava Yolları,  kabin memuru üniformalarını yarışma ile belirliyor.

Nisan ayında Türkiye’de tam 17 üniversitenin Güzel Sanatlar Fakülteleri Moda Tasarım bölümü öğrencileri arasında başlatılan yarışma sonrasında Pegasus yeni kabin uniformaları seçilecek. Yarışmanın jüri üyeleri arasında moda tasarımcıları Mehtap Elaidi ve Özgür Masur, Pegasus Havayolları Yöneticileri’nden Nurçin Özsoy ve Özlem Ersoylu Mutluer, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil Bölümü Yardımcı Doçent Yeşim Bağrışen, organizatör ajans Some Agency Başkanı Mehmet Alişan ve Aşk-ı Memnu dizisi stil danışmanı Deniz Marşan bulunuyor. Yarışma Haziran ayında sonuçlanacak. Dereceye girenler Haziran ayının ilk haftasında Beyoğlu’nun özel mekanlarından The Hall’da düzenlenecek özel bir parti ile açıklanacak. Yarışmada birinci olacak üniversiteli tasarımcı 7.500 TL. ve Paris’e 2 kişilik gidiş dönüş uçak bileti, ikinci 5.000 TL. ve Londra’ya  gidiş dönüş uçak bileti, üçüncü ise 2.500 TL. ve Bodrum’a gidiş dönüş uçak bileti kazanacak.

Yarışmanın tüm detayları ve katılım şartları www.ucmasirasisende.com adresinden izlenebilir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.