Pazarlama ve Kamuoyu Araştırmacıları Derneği’nde yeni yönetim dönemi

Pazarlama ve Kamuoyu Araştırmacıları Derneği 10. Olağan Genel Kurul Toplantısı 31 Mart 2006 Cuma günü, 65 üyenin katılımıyla Divan Oteli’nde gerçekleştirildi.

11.05.2006 - 00:00 | MediaCat

Pazarlama ve Kamuoyu Araştırmacıları Derneği 10. Olağan Genel Kurul Toplantısı 31 Mart 2006 Cuma günü, 65 üyenin katılımıyla Divan Oteli’nde gerçekleştirildi.

Sektörde kalite standartlarının uygulanmasına (GAB, SES), kamu ile ilişkilere, AB perspektifinden sektörün geliştirilmesine, kamuoyunda araştırmanın doğru algılanmasına, kullanımının artmasına ve bu çalışmalara paralel bir dizi faaliyeti sürdürmeyi hedefleyen yeni yönetim kurulu, yapılan seçim sonucunda Mart 2008 tarihine kadar göreve getirildi.

2006-2008 dönemi için göreve gelen yeni yönetim kurulu içinde yapılan görev dağılımına göre; dernek başkanlığına Betül Khan (Millward Brown), başkan yardımcılığına Temel Aksoy (Synovate), muhasip üyeliğe Ali Levent Orhun (Gfk Türkiye), Genel Sekreterliğe Arzu Eder (AGB Nielsen Media Research) getirildi. Ali Danış (ACNielsen), Ziya Güvenli (Birim) ve Murat Sarı (Konsensus) ise yönetim kurulu üyesi olarak görev yapacak.

10. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda ayrıca 2006-2008 döneminde görev yapacak Denetleme, Disiplin ve Üyelik kurullarının seçimi de gerçekleştirildi. Yapılan oylama sonucunda; Denetleme Kurulu’na Haluk Ağabeyoğlu (HTP), Mehmet Büyükgürel (ACNielsen), Etel Almaleh (Anahtar); Disiplin Kurulu’na Ogün Doğan Akyol (Gfk Türkiye), Dr. Cüneyt Evirgen (Sabancı Üniversitesi) ve Prof. Dr. Burç Ülengin (İTÜ); Üyelik Kurulu’na Karolin Abda Kuyumcu (Gfk Türkiye) ve Uğur Ünal (Diyalog) oy çokluğu ile seçildi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.