MediaCat

Parmağı yaralananlara parmak ısırtan lezzet

KFC Kanada’nın niyeti Taşınma Günü’nde parmağı yaralananların yüzünü güldürmek.

Kanada’nın Quebec eyaletinde kira kontratlarının başlangıç tarihi olmasından ötürü 1 Temmuz, Taşınma Günü olarak kabul ediliyor.  Pek çok insanı yeni yuvasına kavuşturan bu günün bir başka özelliği ise parmak yaralanmalarını artırması. Parmak ısırtan lezzetle özdeşleşen KFC ise Kanadalıların acılarını bu yıl biraz hafifletmek istiyor.

Ajansı Courage işbirliğiyle harekete geçen KFC, yorgun ve yaralı parmakların hakkı parmak ısırtan lezzettir diyor ve parmağı yaralanan Quebec sakinlerine ücretsiz KFC kazanma şansı sunuyor. Parmağı yaralananlar, Fingerlickininjuryclaims.com ya da yardım hattı aracılığıyla yaralanmalarını bildirmeye davet ediliyor.

Parmakların taşınma işlerinin merkezinde yer aldığını söyleyen ajansın kurucusu ve eş kreatif direktörü Dhaval Bhatt, “Hepimiz o yollardan geçtik. Yeni bir eve taşınırken parmaklarımızı yaraladık. Taşınma Günü için brief’lendiğimizde neden yaralı parmakları öne çıkarıp eğlenmeyelim ve tam da zamanı gelmişken KFC’nin ‘Parmak Isırtan Lezzet’ sloganını kutlamayalım diye düşündük” diyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.