MediaCat

Espressolab’den markalara yeni reklam alanı

Kahve zinciri şubelerinde reklamverenlere yer açıyor.

Espressolab, dijital menuboard’larını indoor reklam alanı olarak markalara sunmaya başladı. Kahve zinciri, ayda 2,5 milyon misafirin ziyaret ettiği 125 mağazasındaki dijital menuboard’larının dördüncü ekranlarını markaların tanıtım görselleri ve videolarına ayıracak.

Espressolab Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Ersin Kefeli, markanın yeni hamlesini şu sözlerle değerlendirdi: “Espressolab’i rakiplerinden ayrıştıran önemli unsurlardan birisi de reklam ve pazarlamadaki yenilikçi stratejileri. Bu noktada bir yeniliği daha hayata geçirdik. Markalarla işbirliğini geliştirme konusundaki bu adımımız ile dijital menuboard’larımızı indoor mecra olarak markalara sunmaya başladık. Bu uygulama ile hem markalara yeni bir pazarlama kanalı sunmak hem de ziyaretçilerimize markaların yeni ürünlerinden ve kampanyalarından haberdar olma fırsatı sunmak istedik. Dijital menuboard’larımızda sergilenen görsel ve videolar, ayda 2,5 milyon misafir tarafından izleniyor ve markaların hedef kitlelerine ulaşmasını sağlıyor.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.