Panasonic Lumix’le Kapadokya yolları

Panasonic ve Media Markt işbirliği sayesinde Kapadokya seyahati kazanan fotoğraf meraklıları...

09.07.2010 - 00:00 | MediaCat

Panasonic ve Media Markt işbirliği sayesinde Kapadokya seyahati kazanan fotoğraf meraklıları 10 Temmuz’da yeni Panasonic Lumix fotoğraf makineleriyle Kapadokya yollarına düşüyor.
Bir ay süren ve 15 Haziran’da sona eren kampanya süresince Media Markt Kentpark mağazasından Panasonic Lumix’in TZ ya da  ZX serilerinden bir model ya da Panasonic Lumix GF1 satın alanlara 2 kişilik günübirlik Kapadokya seyahati armağan edildi. Şanslı Panasonic Lumix sahipleri 10 Temmuz tarihinde kampanya dahilinde özel olarak sağlanan araçlarıyla yola çıkıyor. Günübirlik gezi süresince Kapadokya’nın en güzel görüntü veren noktalarını ziyaret edecek olan fotoğrafseverler yeni Panasonic Lumix makinelerinin farkını da keyifli bir ortamda deneyimleme fırsatına kavuşuyor. Programın sundukları bununla sınırlı değil. Seyahatin ardından Media Markt, yeni Panasonic Lumix sahiplerine hem 40 adet baskı hediye edecek hem de seçilmiş fotoğrafları Media Markt Kentpark mağazası önünde sergileyecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.