MediaCat

“Palyaço gibi gel, krallar gibi ye”

Burger King’in Cadılar Bayramı reklamının hedefinde yine McDonald’s var.

“Palyaço gibi gel, krallar gibi ye”

Geçtiğimiz yılın Ekim ayında New York, Queens’teki şubesini McDonald’s yazılı çarşafla kaplayan Burger King, yayınlanan son reklam filmi ile Cadılar Bayramı’nı bir kez daha McDonald’s ile uğraşma bayramına çeviriyor.

Her ne kadar Burger King‘in “Bir palyaçoya asla güvenme” mesajı hafızalardaki tazeliğini korusa da marka bu Cadılar Bayramı’nda palyaçolara güvenme yoluna gidiyor. Hatta güvenmekle kalmıyor, onlara bir de Whopper ikram ediyor. Zira #ScaryClownNight adlı kampanya kapsamında 31 Ekim günü saat 19:00’dan sabah 03:00’a kadar ABD’nin Boston, Salt Lake City, Miami, Los Angeles ve Austin şehirlerindeki belirli Burger King restoranlarına palyaço kostümü ile gelen ilk 500 kişi, bedava Whopper yeme fırsatına sahip olacak.

Palyaçolar hakkında çok sık konuşmadıklarını söyleyen Burger King Kuzey Amerika Başkanı Alex Macedo ise markanın bu yılki Cadılar Bayramı mesajını şu sözlerle özetliyor: “Bu Cadılar Bayramı’nda krallar gibi yemek için palyaço gibi giyinip gelin.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.